Warunki dostaw i jakość

A A A

Warunki dostaw

Doskonale interpretujemy potrzeby sytuacji, zawsze szukamy spersonalizowanych rozwiązań dla Twoich potrzeb. Jako Promatec, przez lata pracy na rynku, zdobyliśmy kompetencję i wiedzę, które wykorzystujemy świadcząc nasze usługi dostawy do klienta. Elastycznie dostosowujemy się do zmiennych wymagań rynku, korzystając z pełnego wachlarza możliwości logistycznych na terenie kraju i rynku międzynarodowym.  Dbamy o rzetelną obsługę i wysoką jakość usług spedycyjnych wybranych dostawców.

A A A

Jakość w firmie Promatec

Naszym nadrzędnym celem jest spełnienie wymagań i oczekiwań Klientów. Odbywa się to zawsze zgodnie z wymaganiami prawa i zasadami bezpieczeństwa. Dbamy o ochronę pracy wszystkich naszych pracowników przy jednoczesnej trosce o pozytywne oddziaływanie na środowisko.
Mając na uwadze, iż rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji naszych Klientów, cały swój wysiłek kierujemy na stałą poprawę jakości ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa zdrowotnego oraz poprawę efektywności naszych działań.  Korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania operacyjnego, tak żeby stale poprawić efektywność pracy.

NEWSLETTER
Prześlij nam swój adres e-mail, a będziesz otrzymywać najnowsze artykuły!