Marki

Polyclip

Poly-clip System to międzynarodowy koncern o prawie stuletniej tradycji. Światowy lider w produkcji maszyn klipsujących
z oddziałami w ponad 100 krajach świata. Historia firmy sięga 1922 roku. Oferta produktów i usług tworzy system, który oprócz szerokiego spektrum klipsownic obejmuje klipsy i pętelki dopasowane do żądanej aplikacji. Firma produkuje maszyny przeznaczone przede wszystkim dla producentów wędlin i zakładów mięsnych. Oferuje maszyny dla rzemiosła, niewielkich
i średnich zakładów, jak również zautomatyzowane linie dla produkcji wysokoprzemysłowej. Sukces Poly-clip System udokumentowany został wieloma niemieckimi i międzynarodowymi patentami.

Więcej informacji na: www.polyclip.de

Günther

Początki marki sięgają roku 1980. Dziś Günther z siedzibą w Dieburgu ma ugruntowaną, mocną pozycję na europejskim i światowym rynku maszyn do przetwórstwa spożywczego. Potwierdzają to branżowe nagrody, jak na przykład prestiżowe wyróżnienie Targów Anuga za wprowadzenie systemu detekcji głowicy igłowej.

Portfolio sprzedażowe obejmuje nastrzykiwarki, masownice, nacinarki, stacje przygotowania solanek oraz linie do nastrzyku skierowane zarówno do małych jak i dużych zakładów przemysłowych.

Technologia Günther opiera się na klasycznym peklowaniu nastrzykowym za pomocą igieł. Przeznaczona do nastrzyku solanka lub emulsja dostarczana jest bezpośrednio przez system przewodów rurowych i pomp do nastrzykiwanej żywności. Urządzenia umożliwiają nastrzykiwanie mięsa bez kości, z kością, drobiu, sera oraz ryb.

Więcej informacji na: www.guenther-maschinenbau.de

Provisur

Provisur jest jedną z największych grup na świecie skupiających producentów urządzeń do przetwórstwa spożywczego. To rodzina uznanych marek: AM2C®, Beehive®, Cashin®, Formax®, Multitec™, TST™ i Weiler® w dziedzinie wilkowania, mieszania, separowania, formowania i krojenia. Dzięki ścisłej współpracy wszystkich dostawców Provisur jest w stanie podjąć najwyższe wyzwania i zaprojektować, zainstalować oraz wdrożyć kompletne, przemysłowe linie produkcyjne.

Więcej informacji na: www.provisur.com

Travaglini

Travaglini istnieje od 1950 roku. Jest liderem w projektowaniu i produkcji innowacyjnego sprzętu do dojrzewania, fermentowania, suszenia i rozmrażania dla przemysłu mięsnego, serowarskiego i rybnego.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy wdrożeniach, firma Travaglini jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie projektowania pojedynczych maszyn lub całych fabryk przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej wiedzy z zakresu technologii i informatyki.

Systemy Travaglini są znane i cenione na całym świecie, a klienci stanowią dla firmy najlepszą rekomendację.

Więcej informacji na: www.travaglini.it

Fessmann

Od prawie 100 lat niemiecka firma Fessmann oferuje najnowszą technologię do obróbki termicznej w przetwórstwie mięsnym i rybnym. Założona w 1924 roku w Winnenden koło Stuttgartu firma Fessmann reprezentowana jest obecnie w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach. Fessmann dostarczył swoim klientom już ponad 80.000 systemów do wędzenia, parzenia, pieczenia i chłodzenia. Zaufanie klientów do oferowanej przez firmę technologii procesowej jest jej siłą napędową. Dzięki temu Fessmann mógł zostać międzynarodowym liderem jakości i usług. Każdego dnia firma pracuje nad tym, aby być jeszcze lepszą pod względem zachowania smaku produktów, ekologii i ekonomii.

Więcej informacji na: www.fessmann.de

Magurit

Magurit Gefrierschneider GmbH posiada przeszło 150 lat doświadczenia w produkcji maszyn do cięcia w przemyśle spożywczym i w produkcji karmy dla zwierząt, z szeroką gamą urządzeń do cięcia mrożonych i świeżych produktów. Główna siedziba firmy, niezmiennie od momentu powstania firmy, znajduje się w miejscowości Remscheid w Niemczech. Magurit dostarcza swoje urządzenia do ponad 70 krajów na całym świecie.

Rozwiązania proponowane przez Magurit są idealne dla aplikacji takich jak:

  • cięcie mięsa do produkcji każdego rodzaju kiełbasy i produktów mięsnych
  • cięcie ryb lub drobiu w paski, kostki lub plastry
  • redukcja owoców i koncentratów owocowych do produkcji soków owocowych i dżemów
  • cięcie mięsa i podrobów dla karmy dla zwierząt
  • cięcie czekolady, karmelu, marcepanu lub masła dla przemysłu cukierniczego.

Więcej informacji na: www.magurit.de

Foodlogistik

Foodlogistik Fleischereimaschinen GmbH to firma, która posiada przeszło 40 lat doświadczenia w produkcji maszyn do cięcia i kostkowania żywności. Firma oferuje szeroką gamę modeli maszyn do różnych zastosowań (mięso, drób, sery, ryby, warzywa i owoce). Produkty można ciąć w kostkę, paski, słupki i plastry. Główna siedziba znajduje się w Niemczech, skąd kierowana jest międzynarodowa sieć oddziałów znajdujących się w ponad 52 krajach świata.

Więcej informacji na: www.foodlogistik.de

GMMI
GMMI to producent systemów transportu pneumatycznego surowców stałych i płynnych do szeroko pojętego przetwórstwa spożywczego. Dzięki swojej wysoce innowacyjnej technologii, GMMI oferuje systemy przesyłowe o mniejszym zapotrzebowaniu energetycznym, znacznie wydajniejsze, bardziej higieniczne i o znacznie niższym poziomie hałasu. GMMI oferuje wraz ze swoimi systemami transportowymi idealne rozwiązanie w zakresie czyszczenia i higieny: wysokowydajne urządzenia transportowe eliminują obsługę naziemną, ryzyko wypadków i unikają ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego. GMMI zapewnia wszystkie fazy projektowania i budowy, od opracowania specyfikacji do końcowego uruchomienia.
Formax
Formax to marka wchodząca w skład grupy Provisur, dostarczająca najwyższej jakości maszyny formujące i krajalnice. Urządzenia tworzone przez ekspertów i inżynierów, oparte na opatentowanych rozwiązaniach od lat znajdują zastosowanie w zakładach przemysłu spożywczego na całym świecie, czyniąc formowanie produktów takich jak hamburgery, nugetsy, czy rybne kotleciki precyzyjnym i efektywnym procesem.
Pujolas
Pujolas to rodzinna firma działająca od 1985 roku z siedzibą w Hiszpanii. Specjalizuje się w formowaniu i pakowaniu w osłonki i siatki produktów pełnomięśniowych. Pujolas projektuje i produkuje wydajne maszyny, które pomagają klientom na całym świecie zoptymalizować procesy i stać się bardziej konkurencyjnymi, w zrównoważony sposób, z poszanowaniem produktu.
WEBOMATIC
WEBOMATIC jest firmą powstałą w 1958 roku w Bochum (Niemcy), która z małej firmy rodzinnej rozwinęła się do odnoszącego sukcesy na całym świecie producenta maszyn do pakowania próżniowego. W ofercie firmy znajdują się różne systemy pakowania próżniowego dla każdej skali produkcji, znajdujące zastosowanie niemal w każdej branży. WEBOMATIC oferuje jeden z najbardziej wszechstronnych i indywidualnych programów dostaw, solidnych i niezawodnych maszyn do pakowania próżniowego, z których wszystkie są produkowane w Niemczech. https://webomatic.de/pl/

Formularz kontaktowy

NEWSLETTER
Prześlij nam swój adres e-mail, a będziesz otrzymywać najnowsze artykuły!