Klipsy

A A A

Firma Poly-clip System to nie tylko maszyny oraz serwis. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment klipsów i pętelek.

Klipsy dostępne są w ponad 400 różnych wersjach kolorystycznych, profilach i twardościach.

Zapewniają najwyższą jakość i twardość co przekłada się na zużycie maszyny a w łącznym rozrachunku
na wszechstronną oszczędność kosztową.

Tylko oryginalne klipsy Poly-clip System posiadają warstwę ochronną Safe-coat, która zapewnia najwyższy poziom higieny produkcji.

Produkcja klipsów podlega najostrzejszym wymaganiom jakościowym, certyfikowanym wg standardów ISO9001:2008. Od wielu lat produkty PCS są certyfikowane przez Instytut Fresenius.

Wśród produktów z tej kategorii wyróżniamy poniższe rodzaje:

  • klipsy S
  • klipsy R
  • klipsy R-ID
  • klipsy P
A A A

Klipsy S
 

Są to klipsy dostępne na paskach lub szpulach do klipsownic półautomatycznych.
Są to klipsy aluminiowe singlowe dostępne zarówno na paskach jak również szpulach w zależności od maszyny. Nadają się do zamykania worków, siatek oraz wszelkiego typu osłonek. Dostępne w czterech podstawowych kolorach oraz różnych twardościach.

A A A

Klipsy R

Klipsy przeznaczone do klipsownic automatycznych.
Podstawowe klipsy aluminiowe dostępne na szpulach do automatycznych klipsownic FCA oraz automatów zgrzewająco-klipsujących TSCA. Dostępne w czterech podstawowych kolorach, różnych twardościach oraz profilach. Nadają się wszelkiego rodzaju osłonek. Klipsy produkowane są na szpulach. Pakowane po 10 szpulw kartonie Ilość klipsów na szpuli uzależniona jest od rozmiaru klipsa.

A A A

Klipsy R-ID

Klipsy R-ID do klipsownic automatycznych najnowszej generacji.
Klipsy o unikalnym zaokrąglonym kształcie gwarantujące jeszcze bardziej szczelne zamknięcie produktu jak również w mniejszym stopniu wpływające na zużycie maszyny. Dzięki specjalnemu kodowaniu klipsów zapewniają one użycie właściwych klipsów, matrycy oraz stempla do poszczególnych programów produkcyjnych. Klipsy pakowane są w kartonach po 10 szpul. Ilość klipsów na szpuli uzależniona jest od rozmiaru.

A A A

Klipsy P

Klipsy plastikowe do bezpiecznego pakowania woreczków i siatek.
Plastikowe singlowe to klipsy przeznaczone do specjalnych klipsownic ręcznych pojedynczego oraz podwójnego klipsowania (Easy Clip Line, SCD oraz DCD).
Dostępne są na paskach oraz szpulach w zależności od maszyny. Przeznaczone do klipsowania wszelkich worków oraz siatek. Dostępne w podstawowym kolorze białym. Inne kolory możliwe na zapytanie. Klipsy są niewykrywalne przez detektory metalu. Odpowiednie dla produktów zamrażanych do temperatury minus 30 °C.

Formularz kontaktowy

NEWSLETTER
Prześlij nam swój adres e-mail, a będziesz otrzymywać najnowsze artykuły!