Nastrzykiwanie

Od ponad 40 lat Günther Maschinenbau GmbH jest synonimem nowoczesności, jakości i trwałości rozwiązań technologii nastrzykiwania, masowania i otaczania. Oprócz maszyn peklowniczych Günther oferuje urządzenia wspomagające linie jak załadunki, wywrotnice, również samojezdne i automatyczne, stoły i taśmy podające surowiec. Kompleksowymi rozwiązaniami zarządza, monitoruje i poddaje analizie system Günther – Pilot, spinający wszystkie kluczowe w procesie peklowniczym operacje.

Niezależnie czy dotyczy to mięsa czerwonego, drobiu, ryb, serów, żywności wygodnej lub wegetariańskiej Günther zawsze zapewnia najlepsze dostępne rozwiązania technologiczne dla oczekiwanej specyfiki produktu.

Nastrzykiwarki Günther Maschinenbau są idealnym narzędziem pomagającym uszlachetniać Państwa produkty - czy to wydłużając termin przydatności do spożycia czy wzbogacając smak i aromat produktu. W całej partii surowca jest uzyskiwana wyjątkowa równomierność nastrzyku, a finalny produkt ma poprawioną konsystencję, jest bardziej soczysty i lepiej wybarwiony oraz pozwala na lepsze uzyski przy plastrowaniu.

To najnowocześniejsze konstrukcje, spełniające wszelkie uznane standardy, znakomite wykonane, solidne i korzystające z ponad 40 letniego doświadczenia. Wszystkie nastrzykiwarki Günther cechuje całkowite oddzielenie układu solanki od podzespołów elektrycznych i mechanicznych co minimalizuje nagrzewanie się solanki w obiegu. Nastrzykiwarki współpracują z różnymi systemami filtracyjnymi, urządzeniami załadowczymi, stacjami solanek, nacinarkami bagnetowymi lub rolkowymi, mogą być wpięte w kompletne linie produkcyjne oraz być zarządzane, monitorowane systemem Günther Pilot.

Nasze marki

Formularz kontaktowy

NEWSLETTER
Prześlij nam swój adres e-mail, a będziesz otrzymywać najnowsze artykuły!