Maszyna do pakowania próżniowego I 30

Opis maszyny

Opierając się na kompaktowych rozmiarach i WEBOMATIC CleanDesign®, jednokomorowa maszyna I 30 stanowi idealne rozwiązanie dla ciasnych przestrzeni i małych i średnich pojemności opakowań. Dla łatwiejszej konserwacji dodatkowe drzwiczki serwisowe zapewniają szybki dostęp do serca maszyny. W każdej chwili I 30 można rozbudować o technologię MAP lub łagodnego napowietrzania soft air.

Idealne pakowanie próżniowe i maksymalny komfort.

Maszyna do pakowania próżniowego   I 30 oferuje optymalne rozwiązanie w przypadku ograniczonej przestrzeni oraz małej i średniej pojemności opakowań, dzięki kompaktowym wymiarom i dużej mobilności. Oparta na WEBOMATIC CleanDesign® konstrukcja maszyny do pakowania próżniowego I 30 umożliwia łatwe czyszczenie zewnętrzne. Do czyszczenia wewnętrznego listwę uszczelniającą można szybko usunąć bez użycia narzędzi, aby ułatwić czyszczenie komory.

Maszyna próżniowa I 30 wyposażona jest w kompensację rozszerzalności w listwie zgrzewającej. To nie tylko optymalizuje wynik zgrzewania, ale także wydłuża żywotność drutu zgrzewającego. Dodatkowe drzwi serwisowe maszyny pakujacej I 30 ułatwiają obsługę i zapewniają łatwy dostęp do serca maszyny z różnych pozycji. Doposażenie w MAP (urządzenie gazujące) lub Soft-Air (delikatna wentylacja) jest możliwe w każdej chwili.

 

 

 

 

Video

Materiały pomocniczne